להשיג מתרות
אסטל מור יוסף

 

שמי אסטל מור יוסף ואני עוזרת לאנשים להתגבר על קשיים באמצעות NLP, קינסיולוגיה ומטפלת בפרחי באך.  הטיפולים קצרים ומתמקדים במציאת חסימות רגשיות או אנרגטיות וטיפול בהן.

 

הכלים שבידי מאפשרים לי לטפל במגוון רחב של בעיות: ביטחון עצמי, קושי בתקשורת, פחדים ופוביות, מתח, הגדרת מטרות, הפרעות אכילה, כאבים, אלרגיות ועוד.

 

במשך 20 שנה האחרונות עסקתי בפתרון בעיות. פשוט עברתי מפתרון בעיות מתמטיות, למציאת פתרונות לבעיות התנהגות אנושיות. במילים אחרות, הרמתי את הראש מעל המשוואות שלי בכדי להסתכל על אנשים בעיניים. 

 

לכן למדתי כמה כלים פנטסטיים כגון : (NLP (Neuro Linguistic Programming במרכז NLPPLUS. יש לי גם מאסטר וגם התמחות בטיפול בטראומה בגישת הכלי הזה. קינסיולוגיה ופרחי באך במכללת מדיסין. עכשיו, אני עוזרת לאנשים להשתחרר מהרגשות השליליים שצברו, ולהתקדם לעבר מטרותיהם.

 

הודות לכלים המדהימים שבהם אני משתמשת, אנחנו מצליחים יחד לשנות/לעדכן את התכנות האוטומטי במוח, ומאפשרים לשינוי להכנס במקומם. למען האמת, הכוונה שלי , היא לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם במהלך חייהם. 

 

"אני לא אבטיח לך להעלים את כל הבעיות שלך כמו קסם! ובכל זאת, מה אם יהיו לך יכולות לראות אפשרויות חדשות, להתמודד בבעיות האלו באופן קל יותר, להגיב בצורה מתאימה יותר ? פשוט לחיות עם יותר רוגע וקלות אפילו במצבים הקשים האלה. בזכות רגשות חיוביים יותר,בזכות מוטיבציה וביטחון עצמי ברמה גבוהה יותר - אפשר לדמיין עכשיו איך כל החיים יכולים להשתפר!"

אסטל מור יוסף

"כשנדמה שהכל הולך נגדכם, זכרו כי מטוסים תמיד ממריאים נגד הרוח" 

 

הנרי פורד

תרגילי מוח
קינסיולוגיה
בדיקת שריר
טיפול בטראומה וחרדות
פרחי באך
NLP תעודה