top of page
להשיג מתרות
אסטל רימון

 

שמי אסטל רימון (מור יוסף, זה היה השם שלי הקודם), ואני עוזרת לאנשים להתגבר על קשיים באמצעות NLP, קינסיולוגיה ומטפלת בפרחי באך.  הטיפולים קצרים ומתמקדים במציאת חסימות רגשיות או אנרגטיות וטיפול בהן.

 

הכלים שבידי מאפשרים לי לטפל במגוון רחב של בעיות: ביטחון עצמי, קושי בתקשורת, פחדים ופוביות, מתח, הגדרת מטרות, הפרעות אכילה, כאבים, אלרגיות ועוד.

 

במשך 20 שנה האחרונות עסקתי בפתרון בעיות. פשוט עברתי מפתרון בעיות מתמטיות, למציאת פתרונות לבעיות התנהגות אנושיות. במילים אחרות, הרמתי את הראש מעל המשוואות שלי בכדי להסתכל על אנשים בעיניים. 

 

לכן למדתי כמה כלים פנטסטיים כגון : (NLP (Neuro Linguistic Programming במרכז NLPPLUS. יש לי גם מאסטר וגם התמחות בטיפול בטראומה בגישת הכלי הזה. קינסיולוגיה ופרחי באך במכללת מדיסין. עכשיו, אני עוזרת לאנשים להשתחרר מהרגשות השליליים שצברו, ולהתקדם לעבר מטרותיהם.

 

הודות לכלים המדהימים שבהם אני משתמשת, אנחנו מצליחים יחד לשנות/לעדכן את התכנות האוטומטי במוח, ומאפשרים לשינוי להכנס במקומם. למען האמת, הכוונה שלי , היא לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר עם עצמם במהלך חייהם. 

 

"אני לא אבטיח לך להעלים את כל הבעיות שלך כמו קסם! ובכל זאת, מה אם יהיו לך יכולות לראות אפשרויות חדשות, להתמודד בבעיות האלו באופן קל יותר, להגיב בצורה מתאימה יותר ? פשוט לחיות עם יותר רוגע וקלות אפילו במצבים הקשים האלה. בזכות רגשות חיוביים יותר,בזכות מוטיבציה וביטחון עצמי ברמה גבוהה יותר - אפשר לדמיין עכשיו איך כל החיים יכולים להשתפר!"

אסטל מור יוסף

"כשנדמה שהכל הולך נגדכם, זכרו כי מטוסים תמיד ממריאים נגד הרוח" 

 

הנרי פורד

מה קורה בטיפול איתי ?

אפשר לומר שאני עושה סוג של "פסיכותרפיה הוליסטית". אבל אם אנחנו רוצים להימנע משימוש במילים "מסובכות", אפשר לאומר שאנשים המגיעים אליי, יש בעיה, ברוב הזמן רגשית, מנטאלית או התנהגותית, שהם רוצים לפתור.

  • זה יכול להיות טראומה שהם עדיין לא "ניקו" ושמפריעה להם בחיי היומיום שלהם.

  • זה יכול להיות בקשר למשבר שהם עברו, עוברים כרגע או עומדים לעבור בעתיד הקרוב, שמייצר שאלות, בלבול, מתח.

  • זה יכול להיות בגלל תחושה של דיכאון, מצוקה, חוסר אונים מול מצב מסוים או אירוע.

  • זה יכול להיות בגלל רגשות לא נעימים שמנהלים אותם,

  • בקשר למטרה שהם לא י מצליחים להשיג למרות ניסיונות רבים,

  • בקשר לתחושת תקיעות שלא מאפשר להם להתקדם בחייהם,

  • בקשר לסימפטומים פיזיים שלא מקבלים מענה רפואי, וכו '...

  • זה יכול להיות פשוט כדי להרגיש טוב יותר.

בפוסט הזה החלטתי לא לתת הסבר על הכלים שאני משתמשת בהם- אתם יכולים פשוט לשאול את גוגל, או לבקר באתר שלי - אני מעדיפה להסביר כיצד מתרחשת פגישה איתי, ומה הגישה שלי.

בתחילת הפגישה, אני מקשיבה כמובן לסיבות המובילות אתכם לבוא ולטיפול אצלי, אבל אני לא מבקשת מכם לספר את כל חייכם - אני לא פסיכולוגית.

מגדירים יחד את הנושא שעליו אתם רוצים לעבוד. ממשיכה עם שאלות וקבלת נתונים שהגוף מביא. כן, הבנתם נכון, הגוף. בזכות מה שנקרא בדיקת שריר, שימוש בשריר דרך מערכת העצבים - לפי האופן בו השריר מחזיק או לא מחזיק את הלחיצה - אפשר לקבל נתונים, מידע, הנחיה. באמצעות שאלת שאלות "פשוטות", מצליחים להגיע למידע עמוק בתת-המודע או בזיכרון תאי. כך אפשר לשחרר את מה שדורש שיחרור בדיוק במקום הנכון.

מתקדמים יחד בגילוי דברים שאתם לא בהכרח זוכרים או מודעים להם, שהם בכל זאת לעתים קרובות, מנהלים את החייכם.

בהמשך הפגישה, הגוף מנחה, מנתב אותי - הוא שמנהל את הפגישה. הוא אומר לי אילו כלים להשתמש, באיזה סדר, כדי לאזן מחדש את מה שלא מאוזן, בין אם זה פיזי, מנטאלי, רגשי או אנרגטי. הגוף יכול להוביל אותנו לאזן נקודות בעבר - כמו למשל, בילדות, במהלך ההיריון, ואפילו בדורות הקודמים.

מה שמבדיל אותי אולי מקינסיולוגים אחרים, זה שאני משקפת למי שמגיע לפגישה, את המשמעותו של הכלי שאשתמש והאיזון שהגוף מבקש. זה הרבה פעמים מאפשר לאדם להבין פתאום משהו שהוא לא קלט עד אז – נופלים אסימונים מה שנקרא.

ומה שיפה, שזה גם מספק חוט משותף בין כל הנקודות שעלו במהלך הפגישה. ההבנה והחיבורים הללו מובילים לשינוי תפיסה ביחס לנושא שעלה ומאפשרים התקדמות מהירה יותר.

במהלך הפגישה, אני משתמשת בשילוב של כלים טיפוליים שרכשתי, עם לפחות קינסיולוגיה, NLP, תמיכה באנרגיה.

הכוונה שלי היא להקשיב לכם, לאסוף את המידע שצריך, לבצע את ההוראות שניתנו על ידי הגוף, וללוות אתכם לאיזון ולשינוי, בתוך העולם שלכם. הפתרונות מגיעים מעולמכם, לא משלי. אני לא נותנת הוראות כמו מאמן. אני לא מאמנת.

לפיכך, השינוי נעשה בעדינות, בהתאמה לאדם, בקצב שלו, על פי מה שהוא מוכן לקבל.

יכול להיות שאפילו אחרי ההסברים שלי, עדיין נראה לכם מוזר ולא כל כך מובן.

גם יכול להיות שזה מסקרן אתכם ושנתתי לכם חשק לנסות. אני מזמינה אתכם לצור איתי קשר

תרגילי מוח
קינסיולוגיה
בדיקת שריר
טיפול בטראומה וחרדות
פרחי באך
NLP תעודה

אסטל רימון
קינסיולוגיה |NLP | פרחי באך
052-474-8454

Estelle1-01.jpg
bottom of page